Kontaktai:
Tel. +370 5 2054500
Fax. +370 5 2054501
A. Goštauto g.40, 
03163 Vilnius
Siųsti žinutę      

Karjera

Mūsų darbuotojai

Šiuo metu mūsų komandą sudaro apie 20 patyrusių rinkos tyrimų specialistų, įgijusių aukštąjį išsilavinimą marketingo, sociologijos, psichologijos, filosofijos, matematikos ir kitose srityse. Jau 20 metų dirbdami rinkos tyrimų srityje esame sukaupę daug vertingos patirties ir konsultuojame klientus vartotojų, finansų, technologijų, farmacijos bei viešojo sektoriaus srityse.

 

Mūsų vertybės

Simplicity – arba genialumas slypi paprastume: nebandome išmokyti klientų tyrimų žargono, mes gebame pateikti tyrimų rezultatus suprantamai ir aiškiai;

Intelligence – arba sumanumas versle: ekspertizė skirtinguose verslo sektoriuose leidžia mums pirmiems pasiūlyti klientams įžvalgas, atveriančias jiems naujas verslo galimybes;

Challenge – arba įkvepiantys iššūkiai: drąsiai kritikuodami egzistuojančias praktikas mes įkvepiame ir paskatiname naujiems užmojams.

 

Mūsų lūkesčiai

Nuolatos ieškome talentingų, energingų ir nuosekliai siekiančių tikslo darbuotojų, kuriems būtų artimos mūsų vertybės. Iš Tavęs tikimės, kad:

  • Džiaugsies savo darbu ir darbo rezultatais, tuo džiaugsmu dalinsies su kolegomis ir klientais
  • Mąstai analitiškai
  • Domiesi rinkodara, reklama, viešaisiais ryšiais
  • Sieki nuolatos mokytis ir tobulėti
  • Sugebi bendrauti su įvairiais žmonėmis ir įgyti jų pasitikėjimą

 

Mūsų pasiūlymas

Mūsų darbas įdomus, kūrybiškas ir nuolat besikeičiantis. Darbo atmosfera – draugiški ir išradingi kolegos. Reali galimybė nuolatos tobulėti – darbas su sėkmingiausiomis Lietuvos kompanijomis, gerųjų praktikų aptarimai ir mokymasis iš kolegų.

 

Jei norėtum prisijungti, laišką su savo gyvenimo aprašymu siųsk mums adresu hr@sic.lt Kai turėsime pasiūlymą, būtinai su Tavimi susisieksime.