Kontaktai:
Siųsti žinutę      As an ESOMAR Member,
Jurgita Verikienė complies with the ICC/ESOMAR Code and ESOMAR World Research Guidelines.

mūsų požiūris

SIC komandos branduolys veiklą Lietuvoje pradėjo 1993 metais. Kūrėme tyrimų modelius patys, bendradarbiavome su Gallup, po to su TNS. Kurdami SIC norime daugiau laisvės renkantis sprendimus, kurių reikia mūsų klientams, norime patys spręsti, kokios investicijos į tyrimų metodus, socialinių pokyčių analizę, metodologines patikrinamąsias studijas yra svarbiausios mūsų rinkoje.

Mūsų 15 specialistų komanda lydi klientus visuose paslaugų, produktų ar prekės ženklų gyvavimo etapuose: nuo galimybių analizės, įvedimo į rinką ir augimo priežiūros iki ekonometrinio modeliavimo pertvarkant prekės ženklo strategiją pasiekus jo gyvavimo piką. Darydami tai, visą dėmesį sutelkiame į Jūsų prekinio ženklo ateities prognozes.

Dauguma SIC komandos narių turi 10-15 metų patirtį rinkos tyrimuose. Todėl gerai žinome, ko iš tyrimų agentūros tikisi klientai:
  • mokame išversti kliento problemą į tyrimų kalbą, tyrimų kalbą į vartotojų kalbą, o vartotojų atsakymus - į kliento problemos sprendimus;
  • tyrimo ašis yra konsultacija kliento verslui, o ne klausimai respondentui;
  • labai gerai pažįstame Lietuvos vartotoją;
  • nuolatos domimės naujovėmis ir kritiškai jas vertiname;
  • neparduodame klientams to, ko jiems nereikia, net jei labai prašo.

 

Mūsų veikla - rinkos tyrimai. Mūsų užduotis - mūsų klientų konkurencinė galia. Didžiuojamės matydami, kaip mūsų kartu atrasti sprendimai sulaukia pripažinimo rinkoje.